firma_logo
logo

Meie privaatsuspoliitika

Trevali Eritööd OÜ lähtub oma privaatsuspoliitikas Eesti Vabariigi seadustest.
Austame oma endiste, praeguste ja tulevaste klientide privaatsust ja hoiame kõik meile teada olevad isikuandmed, nende kogumise, talletamise ja kasutamise, konfidentsiaalsetena.

ISIKUANDMETE KOGUMINE JA KASUTAMINE

Trevali Eritööd OÜ käsitleb isikuandmetena kõiki meile teada antud, avalikest registritest pärinevaid või klientidega sõlmitud lepingute täitmisega seotud andmeid. Need on nimed, telefoninumbrid, e-maili aadressid, postiaadressid ja muud andmed, ka info osutatud teenustest, tellimustest, sooviavaldustest jne.

Trevali Eritööd OÜ ei levita ega edasta Teie isikuandmeid kolmandatele pooltele.
Isikuandmeid töötleme ja kasutame vaid klientidele teenuste osutamiseks meie põhitegevuses teenuste vahendamisel.
Samuti kasutame Isikuandmeid ka seadustes ettenähtud eesmärkidel nagu kohustusliku raamatupidamise ja statistiliste aruannete koostamisel.

Isikuandmete kogumine toimub kui teostate meilt tellimuse, sõlmite koostöölepingu ja sellega nõustute meile andmete edastamisega.

Kui te ei nõustu enam oma andmete kasutamisega meie poolt, siis palume teatada sellest meile e-kirja või posti teel.

KÜPSISED

Kasutame oma kodulehel küpsiseid (ingl."cookies"), need on väikesed failid, mis sisaldavad kliendi arvutisse talletatud informatsiooni ning mida kasutatakse veebiserveri töös või kliendi sessiooni tuvastamiseks. Teil on õigus oma veebilehitseja seadeid muutes küpsiste kasutamine igal ajal keelata. Sellisel juhul aga meie veebilehe kõik funktsioonid ei pruugi korrektselt töötada. Me ei kasuta küpsiseid Teie individuaalseks jälgimiseks.
Trevali Eritööd OÜ | +372 5082 447 | info@trevali.ee | ©
Privaatsuspoliitika

x
See veebileht kasutab küpsiseid. Täpsem info siin. Nõus !